Strona główna

Quo Vadis

O władzy, którą pokonała wiara
O wierze, którą przyniosła miłość
O miłości, która odmieniła Rzym

Serdecznie witam na nieoficjalnej stronie o Quo Vadis. Na stronie znajdują się informacje zarówno o książce, jak i o filmie. Oczywiście chodzi mi o film "Quo Vadis", który był reżyserowany przez Jerzego Kawalerowicza. Umieściłam tutaj także informacje o Henryku Sienkiewiczu oraz o jego pozostałych dziełach.

Wszelkie prace literackie tutaj zawarte nie są mojego autorstwa. Moja praca polegała jedynie na ich zgrupowaniu w jedną spójną całość. Jeśli masz ciekawe materiały, które można by wykorzystać na tej stronie, to skontaktuj się ze mną za pomocą e-maila: inkad@op.pl. Za wszelką pomoc w rozbudowie i promocji tej strony serdecznie dziękuję :-))

Istnieje również możliwość szerszej współpracy ze mną :-) Jeśli lubisz Quo Vadis i twórczość Sienkiewicza oraz masz zdolności literackie (nawet przeciętne) to możesz zająć się pisaniem różnych atrykułów, charakterystyk, opracowań, opisów itd. W zamian zostaniesz dopisany do autorów strony.

Moja strona została zakwalifikowana do finału konkursu Podium, Podium organizowanego przez Onet.pl. 2 lutego 2007 odbyło się rozstrzygnięcie konkursu. Moja strona zajęła 2 miejsce :) Za każdy oddany głos na moją stronę serdecznie dziękuję :)

Henryk Sienkiewicz

Oto krótki przewodnik po stronie:

"Postacie i aktorzy" - umieściłam tutaj wiekszość postaci z powieści z ich krótkimi charakterystykami, a także biografie aktorów odgrywających poszczególne role w filmie.

"O książce i filmie" - w tym miejscu znajdują się streszczenia i opracowania książki, a także odpowiedzi różne na pytania dotyczące książki jak i filmu.

"Treść" - czyli po prostu wersja internetowa książki Quo Vadis. Jeśli dotąd nie przeczytałeś tej lektury to masz okazję, aby to nadrobić :-D

"Henryk Sienkiewicz" - znajduje sie tutaj biografia Sienkiewicza, jak również opisy jego niektórych innych dzieł oraz "złote myśli"

"Księga Gości" - zapraszam do wpisywania się i wyrażania swoich opinii zarówno o książce i filmie, jak i o tej stronie ;-)

"Autor strony" - jeśli chcesz się dowiedzieć kto tak w ogóle prowadzi tą stronę, to zapraszam do tego miejsca.

"Mapa strony" - znajdziesz tutaj spis wszystkich podstron wraz z linkami do nich. Mam nadzieję, że znacznie poprawi to poruszanie się po serwisie ;-)

"Aktualizacje" - czyli co nowego na stronie ;-)

Quo Vadis reżyserowany przez Jerzego Kawalerowicza

Wyszukiwarka:   


Quo Vadis Henryk Sienkiewicz
Najlepsze strony o literaturze - ranking Czarownik - ranking
Klikając w bannery pomagasz stronie.   Z góry bardzo dziękuję :))
Site map || Created by inka || Hosting by za.pl || Statistics by Stat4u
Poprawny XHTML 1.1 Poprawny CSS